BACKPACK LIAM GREY
| Τιμή μονάδας | 6,90 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,90 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,56 € |
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Transfer O3(8) |
| Ύψος: | 430mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 340mm |
| Πλάτος: | 130mm |
| Υλικός: | PU leather |
Σύνδεση