BACKPACK LIAM DARK GREEN
Από
6,24 €
| Τιμή μονάδας | 6,90 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,90 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,56 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1756S1107
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK LIAM DARK GREEN"
PU Leather backpack with main compartment and pocket for 15" laptop. Two front pockets with zip closure. Trolley strap. Padded handles and back.
| Colour: | Dark Green |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Transfer O3(8) |
| Ύψος: | 430mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 340mm |
| Πλάτος: | 130mm |
| Υλικός: | PU leather |
Σύνδεση