BACKPACK LACROIX ROYAL BLUE
Από
11,17 €
| Τιμή μονάδας | 12,25 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 12,25 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 15,19 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO2042S105
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK LACROIX ROYAL BLUE"
Multifunction backpack bag made from PU leather and 600D polyester. Features a spacious main compartment with oversized mesh pocket with zip closure. It also includes fastening straps to keep items securely in place inside. Incorporates a large front pocket with zip closure. The shoulder straps can be stored in a dedicated rear compartment with zip closure, making it a versatile option, as it can be converted into a travel bag using the carry handles on each side. Padded back and shoulder straps.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Transfer O2 |
| Ύψος: | 500mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 300mm |
| Πλάτος: | 180mm |
| Υλικός: | PU leather and 600D polyester |
Σύνδεση