BACKPACK KITON HEATHER ROYAL BLUE
| Τιμή μονάδας | 9,32 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 9,32 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,56 € |
Inside, you'll find a large main compartment and a padded pocket designed to protect your 15” laptop. In addition, it has a padded outer pocket to store your personal belongings safely.
For all-day comfort, the handles and back of the backpack are padded, offering an ergonomic fit and reducing pressure on your shoulders.
In addition, it includes a practical trolley strap, which will allow you to attach it to your hand luggage when you travel.
Combine style, functionality and sustainability with our RPET 600D recycled polyester backpack with a vigore design and PU Leather details. Carry your belongings safely and with environmental awareness.
| Colour: | Heather Royal |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 430mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 300mm |
| Πλάτος: | 120mm |
| Υλικός: | RPET |
Σύνδεση