BACKPACK KITON HEATHER BLACK
Από
7,89 €
| Τιμή μονάδας | 9,32 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 9,32 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,56 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1235S1243
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK KITON HEATHER BLACK"
Backpack made of RPET 600D recycled polyester, which combines a vigore design with PU Leather details. This backpack is not only stylish, but also environmentally friendly.
Inside, you'll find a large main compartment and a padded pocket designed to protect your 15” laptop. In addition, it has a padded outer pocket to store your personal belongings safely.
For all-day comfort, the handles and back of the backpack are padded, offering an ergonomic fit and reducing pressure on your shoulders.
In addition, it includes a practical trolley strap, which will allow you to attach it to your hand luggage when you travel.
Combine style, functionality and sustainability with our RPET 600D recycled polyester backpack with a vigore design and PU Leather details. Carry your belongings safely and with environmental awareness.
Inside, you'll find a large main compartment and a padded pocket designed to protect your 15” laptop. In addition, it has a padded outer pocket to store your personal belongings safely.
For all-day comfort, the handles and back of the backpack are padded, offering an ergonomic fit and reducing pressure on your shoulders.
In addition, it includes a practical trolley strap, which will allow you to attach it to your hand luggage when you travel.
Combine style, functionality and sustainability with our RPET 600D recycled polyester backpack with a vigore design and PU Leather details. Carry your belongings safely and with environmental awareness.
| Colour: | Heather Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 430mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 300mm |
| Πλάτος: | 120mm |
| Υλικός: | RPET |
Σύνδεση