BACKPACK KANSAS NEGRO
Από
11,92 €
| Τιμή μονάδας | 13,03 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 13,03 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 16,16 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1780S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK KANSAS NEGRO"
Backpack made of PU leather with reflective details. Large capacity main compartment with interior pocket for 17" laptop. Front with elastic cords and side pocket. Handles with adjuster. Padded back and handles. Capacity: XL
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Transfer O2 |
| Ύψος: | 450mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 170mm |
| Πλάτος: | 290mm |
| Υλικός: | PU leather |
Σύνδεση