BACKPACK HOSTIK ROYAL BLUE
Από
4,67 €
| Τιμή μονάδας | 5,18 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,18 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,42 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1664S105
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK HOSTIK ROYAL BLUE"
Backpack made of 600D RPET. Double front pocket with zip closure and 2 side pockets. Padded handles and back.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing F(1) Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 405mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 270mm |
| Πλάτος: | 210mm |
| Υλικός: | RPET |
Σύνδεση