BACKPACK HOBART DARK GREEN
Από
15,87 €
| Τιμή μονάδας | 17,61 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 17,61 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 21,84 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1783S1107
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK HOBART DARK GREEN"
Multifunctional bag/backpack made of PU with 600D Ripstop polyester. Water resistant. Large main compartment with full opening. Multiple exterior pockets. Footwear compartment. Reinforced handle. All compartments have a waterproof zipper. Includes padded shoulder strap with backpack functionality.
| Colour: | Dark Green |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Pad printing G(1) Screen printing G(1) Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 550mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 300mm |
| Πλάτος: | 250mm |
| Υλικός: | PU leather and polyester |
Σύνδεση