BACKPACK GRINDEL BLACK
Από
7,71 €
| Τιμή μονάδας | 8,21 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,21 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,18 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1355S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK GRINDEL BLACK"
Backpack in PU leather and 600D RPET polyester. Main compartment with interior padded 15'' laptop pocket. Front pocket. Padded back and shoulder straps.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Transfer N1(8) |
| Ύψος: | 430mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 300mm |
| Πλάτος: | 110mm |
| Υλικός: | PU Leather and RPET |
Σύνδεση