BACKPACK GREGOR HEATHER GREY
| Τιμή μονάδας | 9,63 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 9,63 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,94 € |
| Size: | ONE SIZE ADULT |
|---|---|
| Χρώμα: | Heather grey |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing G(1) Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 430mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 290mm |
| Πλάτος: | 130mm |
| Υλικό: | Recycled RPET polyester. |
Σύνδεση