BACKPACK FRILUX NAVY BLUE
Από
13,17 €
| Τιμή μονάδας | 15,67 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,67 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 19,43 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO2032S155
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK FRILUX NAVY BLUE"
Cooler backpack made from PU Leather. Features a main compartment with an isothermal interior and top opening, and a secondary compartment at the bottom, also with an isothermal interior and full opening. Both compartments have double zip closure. Incorporates a large front panel and side buckles for a better fit. Padded back and handles for greater comfort.
| Colour: | Navy Blue |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Transfer O2 |
| Ύψος: | 470mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 310mm |
| Πλάτος: | 160mm |
| Υλικός: | PU leather |
Σύνδεση