BACKPACK FRANCIS SAND
Από
12,00 €
| Τιμή μονάδας | 13,33 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 13,33 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 16,53 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1952S107
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK FRANCIS SAND"
Sports style backpack made from RPET 600D. With front pockets in different sizes, offering greater versatility for carrying personal items. Main compartment with full opening and a compartment for laptops up to 17". Features side adjustment straps and mesh fabric pockets for bottles, as well as multiple attachment points for securing additional items. Padded back and shoulder straps.
| Colour: | Sand |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing G(1) Transfer O2 |
| Ύψος: | 480mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 310mm |
| Πλάτος: | 240mm |
| Υλικός: | 600D RPET |
Σύνδεση