BACKPACK FISCHER GREY
Από
4,25 €
| Τιμή μονάδας | 4,88 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,88 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,05 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO2029S147
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK FISCHER GREY"
Backpack made from 600D RPET. Features a main compartment with a top zip closure, along with two openings for drinking hoses. Includes a large exterior front compartment with zip closure. Both zips feature a black pull tab. Features a horizontal reflective band on the front that improves visibility. Padded handles and back.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing G(1) Transfer O2 |
| Ύψος: | 410mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 270mm |
| Πλάτος: | 100mm |
| Υλικός: | 600D RPET |
Σύνδεση