BACKPACK DRONTE BLACK
Από
4,58 €
| Τιμή μονάδας | 5,05 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,05 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,26 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1254S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK DRONTE BLACK"
Backpack in RPET 600D polyester. Main roomy compartment with extendable opening. Exterior zip pocket and two side pockets. Padded shoulder straps and back.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing F(1) Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 525mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 265mm |
| Πλάτος: | 160mm |
| Υλικός: | Recycled RPET polyester |
Σύνδεση