BACKPACK DEBOER BLACK
| Τιμή μονάδας | 4,75 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,75 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,89 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing F(1) Transfer O2 |
| Ύψος: | 170mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 350mm |
| Πλάτος: | 500mm |
| Υλικός: | 600D RPET |
Σύνδεση