BACKPACK DAKOTA BLACK
Από
12,39 €
| Τιμή μονάδας | 13,82 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 13,82 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 17,14 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1866S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK DAKOTA BLACK"
Backpack made of 150D polyester. Main compartment with double pocket and padded divider for laptops up to 17". Includes interior pocket with zip. Hidden side pockets. Outer pocket with invisible zip. Trolley strap. Padded back and shoulder straps. Capacity: 28L.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Transfer O3 |
| Ύψος: | 480mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 150mm |
| Πλάτος: | 390mm |
| Υλικός: | 150D polyester |
Σύνδεση