BACKPACK CAPITAN BLACK
Από
3,03 €
| Τιμή μονάδας | 3,32 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,32 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,12 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1941S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK CAPITAN BLACK"
Sports backpack made from 420D RPET ripstop. Features a main compartment with double zip closure and an interior pocket. It has two outer mesh compartments and an outer front compartment with water resistant zip closure and elastic cords. It also incorporates an internal pouch with a carabiner for storage. With handles made from mesh material.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing G(1) Transfer O2 |
| Ύψος: | 460mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 260mm |
| Πλάτος: | 160mm |
| Υλικός: | 420D RPET |
Σύνδεση