BACKPACK CAMERON NAVY BLUE
| Τιμή μονάδας | 6,92 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,92 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,58 € |
| Colour: | Navy Blue |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing F(1) Transfer O2 |
| Ύψος: | 400mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 330mm |
| Πλάτος: | 170mm |
| Υλικός: | 600D RPET |
Σύνδεση