BACKPACK CAMBEL RED
| Τιμή μονάδας | 8,17 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,17 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,13 € |
| Colour: | Red |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing F(1) Transfer O2 |
| Ύψος: | 500mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 330mm |
| Πλάτος: | 240mm |
| Υλικός: | 600D RPET |
Σύνδεση