BACKPACK CAMBEL BLACK
Από
7,50 €
| Τιμή μονάδας | 8,17 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,17 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,13 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO2041S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK CAMBEL BLACK"
Sports backpack made from 600D RPET. Features a main compartment with zip closure and a large front pocket. It has a side pocket in mesh fabric with elastic adjustment for carrying bottles At the bottom, it includes a rigid shoe compartment that allows belongings to be separated from the rest of the backpack. Padded back and shoulder straps make it easier to use.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing F(1) Transfer O2 |
| Ύψος: | 500mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 330mm |
| Πλάτος: | 240mm |
| Υλικός: | 600D RPET |
Σύνδεση