BACKPACK BUFALO BEIGE
Από
11,68 €
| Τιμή μονάδας | 13,18 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 13,18 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 16,34 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1870S106
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK BUFALO BEIGE"
Sports backpack made of resistant 900D RPET polyester. Main compartment with padded pocket for 15"laptop and interior pocket. Front compartment and side pockets with micro-perforated design.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing G(1) Transfer O3 |
| Ύψος: | 300mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 470mm |
| Πλάτος: | 150mm |
| Υλικός: | RPET |
Σύνδεση