BACKPACK BRUSON HEATHER DENIM
| Τιμή μονάδας | 7,42 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,42 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 9,20 € |
| Colour: | Heather Denim |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing G(1) Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 400mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 310mm |
| Πλάτος: | 120mm |
| Υλικός: | RPET |
Σύνδεση