BACKPACK BRUSON BLACK
Από
6,79 €
| Τιμή μονάδας | 7,42 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,42 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 9,20 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1776S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK BRUSON BLACK"
Backpack made of 600D RPET with mottled finish. Large interior compartment with 15’ laptop pocket. Outside pocket with zip closure and side pocket. Padded handles. Trolley strap. 14L capacity.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing G(1) Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 400mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 310mm |
| Πλάτος: | 120mm |
| Υλικός: | RPET |
Σύνδεση