BACKPACK BRUNEN NAVY
Από
9,16 €
| Τιμή μονάδας | 10,50 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 13,02 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1354S155
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK BRUNEN NAVY"
Backpack in PU leather. Main compartment with interior padded 15'' laptop pocket. Front pocket. Padded back and shoulder straps.
| Colour: | Navy Blue |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 430mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 300mm |
| Πλάτος: | 100mm |
| Υλικός: | PU leather |
Σύνδεση