BACKPACK BINGO LIGHT ROYAL BLUE
| Τιμή μονάδας | 4,58 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,58 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,68 € |
| Colour: | LIGHT ROYAL |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE CHILDREN |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing F(1) Transfer N1(8) Transfer O2 |
| Ύψος: | 290mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 215mm |
| Πλάτος: | 175mm |
| Υλικός: | RPET |
Σύνδεση