BACKPACK BINGO BEIGE
Από
4,14 €
| Τιμή μονάδας | 4,58 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,58 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,68 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1710S206
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK BINGO BEIGE"
Children's backpack with a fun animal design. Carried out in RPET. Outer pocket with zip closure. Padded handles and back. 5 designs available.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE CHILDREN |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing F(1) Transfer N1(8) Transfer O2 |
| Ύψος: | 290mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 215mm |
| Πλάτος: | 175mm |
| Υλικός: | RPET |
Σύνδεση