BACKPACK BANTER BLACK
Από
16,97 €
| Τιμή μονάδας | 18,24 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 18,24 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 22,62 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1347S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK BANTER BLACK"
Waterproof cabin backpack in RPET polyester. Roomy main compartment to carry your clothes and a 16'' laptop pocket. Front pocket with waterproof lining and back safety pocket. Padded shoulder straps and back. Trolley strap.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 430mm |
| Βάρος: | 1g |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 300mm |
| Πλάτος: | 160mm |
| Υλικός: | RPET |
Σύνδεση