Ayola 6-piece coloured pencil set
Από
0,17 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,17 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,17 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,21 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10621900
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Ayola 6-piece coloured pencil set"
6 coloured pencils. Decoration not available on components.
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 21 x 50 x 23 cm |
| OuterCartonDimension: | 21 x 50 x 23 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 480 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.55 |
| Ύψος: | 8mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9609109000000000000000 |
| Βάρος: | 17g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 45mm |
| Πλάτος: | 90mm |
| Υλικός: | Paper |
Σύνδεση