Ayo 6-piece coloured crayon set
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,27 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,27 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,33 € |
| Χρώμα: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 29 x 29 x 41 cm |
| OuterCartonDimension: | 29 x 29 x 41 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 480 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 17 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 16.15 |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9609109000000000000000 |
| Βάρος: | 34g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 50mm |
| Πλάτος: | 95mm |
| Υλικό: | Cardboard |
Σύνδεση