Austral 180 g/m2 short sleeve unisex polo
Από
5,25 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,94 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,94 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,37 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-R66324U1
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Austral 180 g/m2 short sleeve unisex polo"
Short-sleeve polo shirt with 3-button placket and 1x1 ribbed collar. Reinforced covered seams in collar. Removable label. The model is 190 cm and is wearing size L.
| Colour: | Turquoise |
|---|---|
| Size: | S |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 51 x 37 x 28 cm |
| OuterCartonDimension: | 51 x 37 x 28 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6105100000000000000000 |
| Βάρος: | 170g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Piqué knit of 100% Cotton, 180 g/m2 |
| Φύλο: | Unisex |
Σύνδεση