Austral 180 g/m2 short sleeve unisex polo
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,94 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,94 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,37 € |
| Size: | 2XL |
|---|---|
| Χρώμα: | Navy Blue |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 62 x 41 x 28 cm |
| OuterCartonDimension: | 62 x 41 x 28 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6105100000000000000000 |
| Βάρος: | 170g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικό: | Piqué knit of 100% Cotton, 180 g/m2 |
| Φύλο: | Unisex |
Σύνδεση