Austin soft skipping rope in recycled PET pouch
Από
3,29 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,29 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,29 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,08 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12702121
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Austin soft skipping rope in recycled PET pouch"
Professional skipping rope for adults with ergonomically shaped soft foam handles, providing a firm and comfortable grip during the workout. The length of the rope is 310 cm which allows for easy skipping for adults up to 195 cm in length. The length of the rope is adjustable and has a built-in high-quality, 360° rotatable, high-speed ball bearing to ensure smooth effortless rotation and avoid tangling. Delivered with a storage pouch (21 x 14 cm) made from recycled PET plastic, which provides a great area for printing a logo.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 34 x 49 x 34 cm |
| OuterCartonDimension: | 34 x 49 x 34 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 72 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Packaging Information: | Individual gift pouch () |
| Ύψος: | 215mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9506919000000000000000 |
| Βάρος: | 150g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 145mm |
| Πλάτος: | 40mm |
| Υλικός: | Aluminium, Foam |
Σύνδεση