Aurea bamboo Bluetooth® speaker with light
Από
17,01 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 18,57 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 18,57 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 23,03 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12415171
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aurea bamboo Bluetooth® speaker with light "
Bamboo Bluetooth® 350 mAh speaker with light is a small speaker offering great sound quality combined with a light that iluminates when music is played. Provides up to 2 hours of usage at maximum volume. Bluetooth® version 5.0 with a working range up to 10 meters. Comes with a recycled gift box and a Type C charging cable.
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 34 x 27 x 34 cm |
| OuterCartonDimension: | 34 x 27 x 34 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.45 |
| Packaging Information: | Indiv. gift box + polybag + manual () |
| Ύψος: | 106mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8518210000000000000000 |
| Βάρος: | 180g |
| Διάμετρος: | 64mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | Bamboo ABS Plastic |
Σύνδεση