Attis cow stress reliever
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,51 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,51 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,11 € |
| Χρώμα: | White, Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 54 x 57 x 29 cm |
| OuterCartonDimension: | 54 x 57 x 29 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.55 |
| Ύψος: | 90mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790000000000000 |
| Βάρος: | 37g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 115mm |
| Πλάτος: | 55mm |
| Υλικό: | PU Plastic foam |
Σύνδεση