Atomic 150 g/m2 short sleeve unisex t-shirt
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,92 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,92 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,38 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | 3XL |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 64 x 41 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 64 x 41 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 21 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 19.95 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6109100010000000000000 |
| Βάρος: | 117g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Single Jersey knit of 100% Cotton, 150 g/m2 |
| Φύλο: | Unisex |
Σύνδεση