Atomic 150 g/m2 short sleeve unisex t-shirt
Από
1,68 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,92 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,92 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,38 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-R64242U2
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Atomic 150 g/m2 short sleeve unisex t-shirt"
Tubular short-sleeve t-shirt. 1x1 ribbed crew neck with inner covered seams.
| Colour: | Marl Grey |
|---|---|
| Size: | M |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 36 x 49 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 49 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 16 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 15.2 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6109100010000000000000 |
| Βάρος: | 117g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Single Jersey knit of 85% Cotton and 15% Viscose, 150 g/m2 |
| Φύλο: | Unisex |
Σύνδεση