Atlantic 530 ml vacuum insulated bottle
Από
6,38 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,38 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,38 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,91 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10052802
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Atlantic 530 ml vacuum insulated bottle"
The Atlantic 530 ml bottle is the right choice when seeking a bottle for outdoor activities. The attached carabiner on the user-friendly twist-on lid makes it easy to attach the bottle to any backpack. The vacuum insulated bottle has a double-wall construction that keeps beverages hot for 5 hours and cold for 15 hours. The carabiner is not suitable for climbing.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 40 x 40 x 28 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 40 x 28 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 25 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Outlet: | ναι |
| Packaging Information: | Manual (25 / Egg crate) |
| Ύψος: | 255mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9617000000000000000000 |
| Βάρος: | 267g |
| Διάμετρος: | 73mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | Stainless Steel |
Σύνδεση