Atlantic 530 ml vacuum insulated bottle
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,38 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,38 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,91 € |
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 40 x 40 x 28 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 40 x 28 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 25 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Outlet: | ναι |
| Packaging Information: | Manual (25 / Egg crate) |
| Ύψος: | 255mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9617000000000000000000 |
| Βάρος: | 267g |
| Διάμετρος: | 73mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | Stainless Steel |
Σύνδεση