Atlana leather pieces notebook
Από
4,82 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,25 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,25 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,51 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10757516
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Atlana leather pieces notebook"
A5 size reference notebook with cover made of leather leftover pieces. Features an elastic band, pen loop, ribbon marker and 80 sheets, 80 g/m² lined paper.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 40 x 30 x 23 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 30 x 23 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.3 |
| Packaging Information: | Individual paper sleeve () |
| Ύψος: | 12mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4820103000000000000000 |
| Βάρος: | 255g |
| Μάρκα: | Marksman |
| Μήκος: | 210mm |
| Πλάτος: | 135mm |
| Υλικός: | Leather |
Σύνδεση