Astro LED keychain light
Από
1,62 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,77 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,77 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,19 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10418006
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Astro LED keychain light"
3 white LED key light with lobster clip. Batteries included.
| Colour: | Magenta |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 28 x 39 x 28 cm |
| OuterCartonDimension: | 28 x 39 x 28 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Packaging Information: | Individual polybag (50 / Inner carton) |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000000000000000 |
| Βάρος: | 21g |
| Διάμετρος: | 15mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 55mm |
| Υλικός: | Aluminium |
Σύνδεση