Astra 600 ml RCS recycled stainless steel copper vacuum insulated water bottle (carbonated safe)
Από
14,82 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 16,22 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 16,22 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 20,11 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10084155
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Astra 600 ml RCS recycled stainless steel copper vacuum insulated water bottle (carbonated safe)"
RCS certified stainless steel double-walled copper vacuum insulated water bottle featuring a lid with a built-in carabiner clip, making it easy to attach to a bag or belt. Keeps drinks cold for 48 hours or hot for 12 hours. Also suitable for carbonated drinks. Delivered in a recycled cardboard gift box. Volume capacity: 600 ml.
| Colour: | Navy |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 35 x 52 x 29 cm |
| OuterCartonDimension: | 35 x 52 x 29 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 24 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.5 |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual () |
| Ύψος: | 250mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9617000000000000000000 |
| Βάρος: | 336g |
| Διάμετρος: | 78mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 70mm |
| Πλάτος: | 70mm |
| Υλικός: | 80% RCS certified recycled stainless steel, 10% PP Plastic |
Σύνδεση