Assadus 3-piece BBQ set
Από
56,67 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 61,89 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 61,89 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 76,74 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11326306
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Assadus 3-piece BBQ set"
Bamboo 3-piece BBQ set with a shovel (42 x 9.5 cm), tong (46 x 2.2 cm), and fork (43 x 3.2 cm). The set is delivered in a bamboo gift box (51.5 x 18.2 x 7.2 cm). The handles and gift box are made of bamboo that is sourced and produced following sustainable standards.
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 43 x 36 x 53 cm |
| OuterCartonDimension: | 43 x 36 x 53 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 8 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 19 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 18.05 |
| Packaging Information: | Individual gift box () |
| Ύψος: | 72mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8215201000000000000000 |
| Βάρος: | 1710g |
| Μάρκα: | Seasons |
| Μήκος: | 515mm |
| Πλάτος: | 182mm |
| Υλικός: | Stainless Steel, Bamboo |
Σύνδεση