Aspen roller clip
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,53 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,53 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,66 € |
| Χρώμα: | Silver |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 25 x 49 x 29 cm |
| OuterCartonDimension: | 25 x 49 x 29 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.4 |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790000000000000 |
| Βάρος: | 13g |
| Διάμετρος: | 32mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικό: | ABS Plastic |
Σύνδεση