Ashen GRS recycled sherpa blanket
Από
16,71 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 18,24 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 18,24 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 22,62 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11351590
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Ashen GRS recycled sherpa blanket"
Stay warm and comfortable with Ashen sherpa polyester blanket. Made from 100% soft, GRS certified recycled polyester, it features a cozy sherpa fabric that provides warmth without being too heavy. With a size of 126 x 152 cm, it offers plenty of coverage for everyday use.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 63 x 38 x 60 cm |
| OuterCartonDimension: | 63 x 38 x 60 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 16 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Packaging Information: | Individual gift pouch and polybag () |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6301401000000000000000 |
| Βάρος: | 728g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 1520mm |
| Πλάτος: | 1260mm |
| Υλικός: | 100% GRS certified recycled ABS |
Σύνδεση