Ash recycled foldable drawstring bag 7L
Από
3,23 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,53 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,53 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,38 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12064680
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Ash recycled foldable drawstring bag 7L"
The Ash foldable recycled drawstring bag features a main compartment with cinch closure, and a zippered front pocket that the bag can easily fold up into for easy transport and storage.
| Colour: | Heather grey, Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 49 x 44 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 49 x 44 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 150 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10 |
| Ύψος: | 440mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190000000000000 |
| Βάρος: | 70g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 370mm |
| Υλικός: | 210D of Recycled PET Polyester |
Σύνδεση