Ash RPET large foldable tote bag 14L
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,85 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,85 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,53 € |
| Colour: | Red |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 45 x 43 x 22 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 43 x 22 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.45 |
| Ύψος: | 390mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890000000000000 |
| Βάρος: | 49g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 390mm |
| Πλάτος: | 100mm |
| Υλικός: | 210D of Recycled Polyester |
Σύνδεση