Asama 5000 mAh Type-C recycled plastic power bank
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 10,50 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 13,02 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 31 x 37 x 12 cm |
| OuterCartonDimension: | 31 x 37 x 12 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual () |
| Ύψος: | 14mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8507600090000000000000 |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 90mm |
| Πλάτος: | 63mm |
| Υλικός: | Recycled ABS Plastic |
Σύνδεση