Asama 5000 mAh Type-C recycled plastic power bank
Από
9,90 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 10,50 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 13,02 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12438355
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Asama 5000 mAh Type-C recycled plastic power bank"
Power bank with slim and elegant design and Type-C in/output port and 2x USB-A ports which means that 3 devices can be charged simultaneously. The power bank features a 5000 mAh lithium polymer battery which delivers a total output power of max. 10W. This power bank is made of 23% RCS certified recycled plastic. Delivered with a TPE Type-C to USB-A charging cable.
| Colour: | Hale Blue |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 24 x 21 x 29 cm |
| OuterCartonDimension: | 24 x 21 x 29 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual () |
| Ύψος: | 14mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8507600090000000000000 |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 90mm |
| Πλάτος: | 63mm |
| Υλικός: | Recycled ABS Plastic |
Σύνδεση