Artic women's full zip fleece jacket
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 14,15 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 14,15 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 17,55 € |
| Colour: | Purple |
|---|---|
| Size: | XL |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 60 x 39 x 40 cm |
| OuterCartonDimension: | 60 x 39 x 40 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 15 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.705 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6102309000000000000000 |
| Βάρος: | 467g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Fleece of 100% Polyester, 300 g/m2 |
| Φύλο: | Γυναίκα |
Σύνδεση