Artic women's full zip fleece jacket
Από
13,74 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 14,15 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 14,15 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 17,55 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-R64131R1
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Artic women's full zip fleece jacket"
Fleece jacket with high lined collar and matching reinforced covered seams. Injected zip with matching puller made of fabric. Cuffs with elastic trim. Side pockets. Fitted-cut. Bottom hem with inner side adjusters. Removable label. The model is 179 cm and is wearing size S.
| Colour: | Navy Blue |
|---|---|
| Size: | S |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 51 x 37 x 40 cm |
| OuterCartonDimension: | 51 x 37 x 40 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 15 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.505 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6102309000000000000000 |
| Βάρος: | 467g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | Fleece of 100% Polyester, 300 g/m2 |
| Φύλο: | Γυναίκα |
Σύνδεση